Přijímací řízení 2024-2025

18/01/2024

Vážení rodiče vycházejících žáků,

jak jsme Vás již informovali na naší společné listopadové schůzce, situace kolem přijímacích zkoušek na střední školy je letos komplikovanější než v předchozích letech. Dokumenty, schválené těsně před Vánocemi, jsou postupně zveřejňovány a rozesílány do škol. Vyskytuje se spousta nejasností, vy rodiče nám pokládáte otázky, na které ne vždy dokážeme odpovědět. MŠMT ČR zveřejnilo manuál, který by nám měl pomoci se lépe zorientovat a který jsme Vám rovněž rozeslali prostřednictvím Školy online: https://www.prihlaskynastredni.cz/. Jsme si vědomi krátkého času, který máte na podání přihlášky - termín je od 1. 2. do 20. 2. 2024. My ve škole se snažíme získávat další informace tak, abychom Vám je mohli předat právě do začátku února. Sledujte prosím naše informační systémy, věřím, že společně tuto situaci zvládneme a Vaše děti budou přijaty na ty školy, o něž mají zájem (a pro jejichž studium mají předpoklady). Děkujeme za pochopení i za spolupráci!

PhDr. I. Tranžíková, Ph.D., Mgr. J. Syrová